RvB Lab – Professional Lipstick

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Professional Lipstick

Një teksturë kremoze dhe komode me një ngjyrë të plotë dhe të ndritshme. Lë një shtresë të njëtrajtshme në buzë për një efekt të shkëlqyeshëm dhe zbutës. I pasur me mikrosfera kolagjeni dhe vitaminë E.

Buzëkuqi profesional ndihmon në krijimin e buzëve me pamje simetrike dhe parandalon përhapjen në vijat e holla që rrethojnë buzët. Mund të kombinohet me lip gloss dhe laps e buzësh ose të përdoret më vete për të krijuar një pamje unike.

Krijuar për t’iu përshtatur të gjitha llojeve të lëkurës.

Vetitë:

 • Teksturë kremoze dhe e rehatshme
 • Ngjyra e plotë dhe e ndritshme
 • Shkëlqim afatgjatë
 • Efekt zbutës dhe fryrës
 • Ushqyes dhe mbrojtës

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni buzëkuqin profesional në buzë.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

3.5ml

Nuanca

15, 16, 17, 18, 19, 11, 12, 20, 13, 14

Enriched with collagen microspheres for a plumping effect and Vitamin E and Olive oil sterols to nourish and protect lips.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Professional Lipstick”

LART