- 20%

RvB Lab – Professional Double-Ended Eyebrow Brush

Original price was: 1,400 Lekë.Current price is: 1,120 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Professional Double-Ended Eyebrow Brush

Furçë profesionale duo me dy koka: me një anë të furçës si rimel dhe anën tjetër të furçës me formë të pjerrët, ideale për të krehur dhe definuar vetullat. Furça e rimelit me formë konike, krijuar me qime sintetike spirale mesatare të buta, lejon krehjen, dhënien e formës, harkon dhe pengon ngatërrimin e vetullave. Furça me prerje të pjerrët me qime sintetike, është ideale për aplikimin, mbushjen dhe definimin në mënyrë të saktë dhe profesionale të make up-it të vetullave.

Kombinimi i fijeve që janë fleksibël dhe forma e pjerrët këndore siguron saktësi maksimale dhe lejon aplikimin e produkteve në formë kremi ​​dhe pluhuri.

Firma

RVB Lab

Forma

Furçë

Sasia

1 copë

No heavy metal (nickel, lead, chromium, mercury, arsenic, cadmium) has been included in products as an ingredient, in accordance with Annex II of the european regulation 1223/2009.
No product containing gluten or derivatives, as a preventive measure for those subjects affected by celiac disease or with gluten sensitivity.
The formulas of the polishes are “5 free” because they do not contain potentially harmful substances such as formaldehyde and/or resins, toluene, camphor and phthalates (DIBUTYL PHTHALATE or DBP).
Are not tested on animals, neither the final product nor its prototype, in accordance with the current european regulations.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Professional Double-Ended Eyebrow Brush”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART