- 20%

RvB Lab – Pre-Cut Sponge

Original price was: 950 Lekë.Current price is: 760 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Pre-Cut Sponge

Sfungjer profesional prej latex-i për fondatinë. Për aplikim të njëtrajtshëm dhe të saktë të fondatinës në lëkurë.

Lehtëson aplikimin e primer-it ose fondatinës pa lënë shenja apo imperfeksione në lëkurë. Delikat dhe i butë. Përdoret me lehtësi, falë prerjeve të gatshme në të.

Udhëzime mbi përdorimin

Sfungjerin mund ta lagni me ujë të ftohtë (jo e detyrueshme) përpara aplikimit të fondatinës. Shtrydhni sasinë e tepërt të ujit dhe më pas aplikonin primer-in ose fondatinën në fytyrë. Pastrojeni sfungjerin pas aplikimit të fondatinës.

Firma

RVB Lab

Sasia

1 copë

Latex Sponge

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Pre-Cut Sponge”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART