- 20%

RvB Lab – Pre-Biotic Balancing Cream

5,080 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Pre-Biotic Balancing Cream

Kremi Pre-Biotic Riekulibrues nga RvB Lab përbën një trajtim intensiv rigjallërues me veprim rigjenerues dhe anti-rrudhë. Falë Sistemit ReviBiome, ai ribalancon ekosistemin e baktereve të mira dhe forcon funksionet e barrierës së lëkurës, duke luftuar proceset e acarimit, dehidratimit dhe plakjes. Acidi hialuronik nga Hyalu Smart Pga  parandalon degradimin e lëkurës.

Ribalancon mikrobiomën e lëkurës me prebiotikë (ushqyerja e baktereve të mira), probiotikë (baktere të mira) dhe rigjallëron organizmat mikro-përfitues. Kur ky ekosistem fiziologjik është i ribalancuar, lëkura mbrohet nga agjentët e jashtëm dhe ngadalësohen proceset të plakjes.

Promovon proceset e rigjenerimit të lëkurës e cila ditë pas dite duket më e butë, e hidratuar dhe më e lëmuar. Lehtëson ndjesitë e parehatisë, hipereaktivitetit dhe tërheqjes së lëkurës. Teksturë e butë, e këndshme dhe delikate.

Pa alergjen aromatikë. Përthithet lehtësisht dhe i jep rehati të menjëhershme lëkurës. Ideal gjithashtu si një ndihmës kozmetik për persona me dermatit atopik, gjatë ose pas terapisë onkologjike, pas trajtimit me antibiotikë.

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim të përditshëm, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Aqua (Water), Caprylic / Capric Triglyceride, Propylheptyl Caprylate, Scrosse Polystearate, PropanEdiol, Cetearyl Alcohol, Squala, Erythritol, Polymnia Sonchifolia Rootjuice, Lactobacillus. Orobancherapum Extract, Acetyl Glucosamine.Sodium Hyaluronate, Alpha Glucanoligosaccharide.Acetylheeptapeptide-4. Tocopheryl Acetate, Lecithin, Maltodextrin, Palmite Cetyl, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol.xanthan Gum, Sodium Gluconate, Sodium Polyglutamate. 1.2-Hexanediol, Citric Acid, Titanium Dioxide, Palmite Ascorbyl, Parfum (Fragrance). Tocopherol, Dimethicone, Tropolone.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Pre-Biotic Balancing Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART