Rvb Lab – Powder Blush

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Rvb Lab – Powder Blush

Nuancat përhapen menjëherë në lëkurë, për të ofruar një make-up perfekt. Tekstura e butë e mëndafshtë është shumë e lehtë për t’u aplikuar dhe përzier duke i dhënë ndriçim faqeve. Gjashtë nuanca gjithëpërfshirëse me formulë të lartë përzierjeje që përshtaten në mënyrë perfekte me të gjitha tonet e lëkurës, për të krijuar make-up të ndryshëm për çdo rast! Formulë shumë e qëndrueshme për një kohë të gjatë, nuk ka nevojë për riaplikim!

Përbërësi aktiv Physavie është një qetësues natyral. Është një ekstrakt bimor i CO2 me veti qetësuese dhe termike kundër rrudhave. Stimulon në mënyrë të shkëlqyeshme aktivitetin antioksidues natyral të lëkurës, rrit prodhimin e matricës jashtëqelizore dhe rigjeneron barrierën e lëkurës. Kontrollon temperaturën dhe mikroqarkullimin e lëkurës kur i nënshtrohet agresioneve.

Përfitimet:

 • 100% e biodegradueshme
 • Ka veti qetësuese të njëjta me hidrokortizonin pa efekte anësore
 • Ka veti qetësuese, dhe kundër kruajtjes, thelbësore për lëkurën e ndjeshme
 • Rregullon dhe ruan temperaturën e lëkurës dhe mikroqarkullimin në nivelet e tyre bazë, edhe pas ekspozimit ndaj agresioneve të jashtme.
 • Redukton dëmtimet e shkaktuara nga rrezatimi infra i kuq dhe drita e dukshme (SPF)
 • Veprim termal i provuar kundër rrudhave
 • Nuk shkakton tharje
 • E pasur me vitaminë E

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me një furçë pudre pluhur me madhësi mesatare duke bërë lëvizje rrethore në zonën e faqeve. E disponueshme në 6 nuanca.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Pudër

Sasia

5gr

Nuanca

111, 112, 113, 114, 115, 116

ACTIVE INGREDIENT – Physavie
Free from parabens and lanolin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rvb Lab – Powder Blush”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART