- 20%

RvB Lab – More & More Mascara

2,336 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – More & More Mascara

More & More Mascara inovative ka një teksturë kremoze me një efekt të jashtëzakonshëm ultra-volumizues. Një formulë e pasur me një përzierje përbërësish aktivë dhe zbutës për qerpikët e kthyer dhe të lyer intensivisht.
Përbërësi aktiv D-Panthenol është ushqyes nga familja e vitaminave B. Përmirëson rezistencën e qerpikëve duke parandaluar dëmtimet. Ofron hidratim afatgjatë, duke i bërë qerpikët të duken më të shndritshëm. Vaji i arganit dhe recinit ka veti ushqyese, shëruese, rigjeneruese dhe ristrukturuese.

Furça speciale ka një formë spirale asimetrike. E bërë nga “fibra lulesh”, në sinergji me teksturën e veçantë favorizon një vendosje të bollshme të produktit në qerpikë, për një rezultat të volumit ekstrem që në aplikimin e parë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni Mascara-n More & More nga rrënjët deri te majat e qerpikëve dhe më pas riaplikojeni sërish lehtë. Krihni qerpikët nga brenda, jashtë dhe me drejtimin lart.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Sasia

13,5 ml

D – Panthenol
Argan and castor beans oil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – More & More Mascara”

LART