- 20%

RvB Lab – Microbioma (SPF 50+)

5,360 Lekë

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Microbioma (SPF 50+)

Microbioma (SPF 50+) nga RvB Lab përbën një trajtim ditor fotoprotektiv me veprim anti-rrudhë dhe ribalancues. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurave. Ideale për lëkurë të thatë, normale, të ndjeshme dhe të irrituar.

Me sistemin ReviBiome, Hyalu Smart Pga, Vitamina E, është i përkryer si bazë mbrojtëse e grimit edhe në rastet e aktiviteteve në natyrë. Me teksturë xhel-kremi i freskët, ultra i lehtë, i absorbueshëm shpejt dhe pa lënë shtresë të bardhë në lëkurë. Formulim delikat gjithashtu ideal për lëkurën e ndjeshme, të irrituar ose të brishtë nga kimioterapia dhe radioterapia. Me Sistemin ReviBiome, mbrojtës i mikrobiomës së lëkurës, largon dhe shmang proceset e acarimit dhe pranisë së rrudhave. Mbron nga rrezatimi i dëmshëm UVA, UVB, IR dhe HEV dhe rivendos ekuilibrin e florës bakteriale.

Me një formulim të butë, i përshtatshëm edhe për konturin e syve. Nuk djeg sytë. Pa alkool dhe parfum.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurën e pastër të fytyrës. Përdoreni si hapin e fundit të rutinës suaj. Riaplikojeni çdo 2 orë gjatë ekspozimit në diell.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50 ml

Aqua (Water), Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Salicylate, Dicaprylyl Carbonate, Coco-Caprylate, Tris-Biphenyl Triazine (Nano), Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphexyl Triazine, Orthylamino, Ethylhexyloxyphenol Methoxyphelose Triazine, Orthylamino , Alpha-Glucan Óligosaccharide, Polymniasonchifoliarootjuice, Bisabolol, Allantoin, Propanediol, Caprylylglycol, Maltodextrin, Acrylates / Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Xanthan Gum, Lecithin, Acetyl Heptapopheryosacetium, 1,2yl-Heptapeptide-4, Decyl-Heptapopheryosacedol, 1,2-Glucodolone, Tin. Gluconate, Potassiumcetylphosphate, Disodium Phosphate, Sodium Hydroxide, Butylene Glycol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Microbioma (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART