- 20%

RvB Lab – Meso Fill Skin Renewal Serum

Original price was: 9,000 Lekë.Current price is: 7,200 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Meso Fill Skin Renewal Serum

Serumi Rvb Lab Meso Fill & Peel Plumping Skin Renewal është një koncentrat intensiv global kundër plakjes me një veprim të dyfishtë perfeksionues:

 • Efekti Filler: Redukton linjat e mimikës dhe rrudhat e krijuara nga krono dhe foto-plakja;
 • Efekti Skin Peeling: Efektiv kundër njollave të errëta të çdo lloji dhe ngjyrës jo të njëtrajtshme.

Me acide eksfoliuese të përqendruara të mikrokapsuluar. Përshpejton rinovimin e qelizave, duke e lënë lëkurën menjëherë më të butë dhe më të lëmuar.

Ideale për lëkurat e yndyrshme, mikse dhe ato me akne e imperfeksione.

Serumi përmban:

 • Hyalu Smart Pga stimulon prodhimin e acidit hialuronik
 • Nio_Tech Hyaluronic Acid 3D një sistem për hipertransmetimin e përbërësve aktivë i bazuar në 3 lloje të ndryshme të acideve hialuronik me peshë molekulare të ulët.
 • Veprim zbutës i avancuar i hexapeptide-1 në linjat e mimikës.
 • Acid salicilik i mikro-kapsuluar 4% i cili nxit rinovimin e lëkurës, duke e lënë lëkurën më të lëmuar dhe me një ngjyrë më të njëtrajtshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni serumin në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrën e pastër. Përhapeni produktin me majat e gishtave nga qendra e fytyrës drejt kontureve, duke e masazhuar butësisht me lëvizje rrethore. Në rrudhat më të thella aplikoni një sasi më të madhe.

Shmangni kontaktin me sytë. Mbajeni larg fëmijëve.

Firma

RVB Lab

Mosha

30+

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Hyalu Smart Pga
Escin
FILL + BTX Technology (mini hyaluronic acid + GABA)
ILLUMI-EYE CPX

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Meso Fill Skin Renewal Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART