- 20%

Rvb Lab – Meso Fill Lift & Fill Hyper Active Treatment

8,160 Lekë

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Rvb Lab – Meso Fill Lift & Fill Hyper Active Treatment

Rvb Lab Meso Fill Lift & Fill është një trajtim kozmetik intensiv kundër rrudhave i frymëzuar nga teknikat e kombinuara të injeksioneve filler-botox të mjekësisë estetike.

Koncentrati me efekt mbushës është efektiv për të gjitha llojet e rrudhave, duke përfshirë rrudhat e mimikës dhe rrudhat e thella. Me teksturën e tij të dendur dhe zbutëse, krijon menjëherë pas aplikimit një shtresë të hollë me një efekt të menjëhershëm lifting që redukton ndjeshëm thellësinë e rrudhave. Ideale për të gjitha llojet e lëkurës.

Lift 1: Koncentrati zbutës

Falë acidit hialuronik inovativ të ndërlidhur me një efekt lifting të menjëhershëm dhe hexapeptid-1 të avancuar, i cili ka një veprim relaksues dhe të synuar në linjat e shprehjes, lëkura bëhet menjëherë më e lëmuar dhe fytyra duket më e re.

Fill 2: Koncentrati mbushës

Falë Hyalu Smart™ PGA dhe Nio_Tech Hyaluronic Acid 3D – bazuar në 3 molekula acid hialuronik me peshë të ulët molekulare, të shpërndarë në niosome dhe me një kapacitet të lartë depërtimi – ka një veprim mbushës edhe në rrudhat më të thella, si ato në konturin e hundës dhe të syve.

Ampulat përmbajnë:

 • Hyalu Smart Pga, stimulon prodhimin e acidit hialuronik dhe e mbron atë nga dëmtimi.
 • Nio_Tech Acid Hyaluronic 3D, sistem për hiper-shpërndarjen e përbërësve aktivë bazuar në 3 lloje të ndryshme të acideve hialuronik me peshë molekulare të ulët
 • Veprim zbutës i synuar i avancuar hexapeptide-1 në linjat e mimikës.
 • Gjithashtu përmban acid hialuronik të ndërlidhur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë të pastër një herë në javë. Dy javët e para aplikoni flakonet Lift Concentrate Levigant. Në javën e 3-të dhe të 4-të, aplikoni flakonet Fill Koncentrate Plumping.

Për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Mbajeni larg fëmijëve.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

30ml, 4 cope

Lift Smoothing Concentrate Aqua (Water), Acetyl Glucosamine, Sodium Polyglutamate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-1, Glycerin, Sodium Carbomer, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, 1,2 -6 Oleate, Polyglyceryl-4 C Silica.

Fill Plumping Concentrate Aqua (Water), Polyglyceryl-6 Oleate, Glycerin, Sodium Carbomer. Acetyl Glucosamine, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, S Hyaluronate, Sodium Polyglutamate, Acetylhexapeptide-1, Polyglyceryl-4 Caprate, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Sodium Gluconate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rvb Lab – Meso Fill Lift & Fill Hyper Active Treatment”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART