- 20%

RvB Lab – Meso Fill Kit

7,120 Lekë

Përshkrimi i Produktit

RVB LAB Meso Fill Kit është dhurata perfekte me efekt kundër rrudhave nga RVB LAB.

Seti përmban:

RvB Lab  Meso Fill Skin Renewal Serum (15ml)  + Rvb Lab Meso Fill Plump & Lift Lifing Plumping Cleam (50 ml) + Dhuratë çantën Candy  Gloss 

Rvb Lab Meso Fill Plump & Lift Lifing Plumping Cleam (50 ml)

Një trajtim kundër rrudhave me efekt mbushës. Punon në mënyrë aktive në të gjitha llojet e rrudhave: linjat e imta, të thella, dehidratuese dhe shprehëse. Me teksturën e tij të pasur, mbush dhe zbut rrudhat dhe i jep lëkurës së fytyrës qëndrueshmëri dhe butësi.

Ai përmban:

 • HYALU SMART PGA stimulon prodhimin e acidit të ri hialuronik dhe e mbron atë nga degradimi.
 • NIO_TECH ACID HYALURONIC 3D i bazuar në 3 lloje të ndryshme të acideve hialuronik me peshë molekulare të ulët.
 • Hexapeptide-1 i avancuar zbutës dhe veprim i synuar në linjat e shprehjes.
 • Plus: Kompleksi Bio-Ceramid, Vajra të Fermentuar Argan dhe Jamball, Gjalpë Cupuacu, Vitaminë E.

Është perfekt për:

 1. Të gjitha llojet e rrudhave, nga linjat e imëta dhe shprehëse deri te rrudhat e thella dhe dehidratuese;
 2. Vrazhdësi;
 3. Humbja e qëndrueshmërisë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojne në lëkurë të pastër dhe të thatë.

RvB Lab  Meso Fill Skin Renewal Serum (15ml)

Serumi Rvb Lab Meso Fill & Peel Plumping Skin Renewal është një koncentrat intensiv global kundër plakjes me një veprim të dyfishtë perfeksionues:

 • Efekti Filler: Redukton linjat e mimikës dhe rrudhat e krijuara nga krono dhe foto-plakja;
 • Efekti Skin Peeling: Efektiv kundër njollave të errëta të çdo lloji dhe ngjyrës jo të njëtrajtshme.

Me acide eksfoliuese të përqendruara, të mikrokapsuluar. Përshpejton rinovimin e qelizave, duke e lënë lëkurën menjëherë më të butë dhe më të lëmuar.

Ideale për lëkurat e yndyrshme, mikse dhe ato me akne e imperfeksione.

Serumi përmban:

 • Hyalu Smart Pga stimulon prodhimin e acidit hialuronik.
 • Nio_Tech Hyaluronic Acid 3D një sistem për hipertransmetimin e përbërësve aktivë i bazuar në 3 lloje të ndryshme të acideve hialuronik me peshë molekulare të ulët.
 • Veprim zbutës i avancuar i hexapeptide-1 në linjat e mimikës.
 • Acid salicilik i mikro-kapsuluar 4% i cili nxit rinovimin e lëkurës, duke e lënë lëkurën më të lëmuar dhe me një ngjyrë më të njëtrajtshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni serumin në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrën e pastër.

Firma

RVB Lab

Mosha

30+

Sasia

15ml, 30ml

Forma

Flakon me pikatore, Vazo

RvB Lab Meso Fill Skin Renewal Serum.
Hyalu Smart Pga , Escin , FILL + BTX Technology (mini hyaluronic acid + GABA) , ILLUMI-EYE CPX

Rvb Lab Meso Fill Plump & Lift Lifing Plumping Cleam.

HYALU SMART PGA, NIO_TECH HYALURONIC ACID 3D, hyaluronic acids Advanced hexapeptide-1, bio-ceramide complex, fermented argan oils and liquorice, cupuacu butter, vitamin ERVB LAB Plump&lift – Plumping lifting effect cream

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Meso Fill Kit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART