RvB Lab – Matt & Velvet Lipstick

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Matt & Velvet Lipstick

Falë përzierjes së përbërësve aktivë dhe teksturës velvet ky buzëkuq ofron një aplikim të lehtë dhe rehati në buzë.

Konsistencë e hollë dhe pigmentim i menjëhershëm me një kalim. Buzët janë të buta dhe të mbrojtura nga efektet e agjentëve të jashtëm dhe radikaleve të lira. I pasuruar me përbërës aktivë hidratues dhe zbutës.

 • Me ekstrakt të rrënjëve të Magnolisë, siguron buzë të buta dhe elastike, me një nivel optimal hidratimi. Ndihmon në minimizimin e shenjave të plakjes.
 • Me vitaminë E që krijon një shtresë të hollë mbrojtëse ndaj agjentëve të jashtëm dhe radikaleve të lira falë vetive të tij antioksiduese.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për një rezultat teknik dhe profesional, aplikojeni produktin me furçën nr.01.
 • Për një rezultat të shpejtë dhe natyral, aplikojeni buzëkuqin direkt në buzë.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

3.5ml

Nuanca

31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Matt & Velvet Lipstick”

LART