RvB Lab – Long Lasting Camouflage Foundation (SPF 20)

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Long Lasting Camouflage Foundation SPF 20

Fondotintë me mbulim të lartë me faktor mbrojtës nga dielli SPF 20. Ideale për të gjitha llojet e lëkurës. I pasur me ekstrakt të shegës dhe sterole centella asiatica.

Vetitë:

 • E qëndrueshme dhe komode në lëkurë
 • Mbulim i lartë dhe i lehtë
 •  Me veprim anti-rrudhë, hidratuese dhe anti-oksiduese
 • Me mbrojtje UV
 • Pa parabene dhe aroma
 • E disponueshme në 4 ngjyra

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël të fondotintës në faqe, ballë, hundë dhe mjekër.

Për më shumë mbulim, mund ta aplikoni fondotintën me furçë.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Nuanca

11, 12, 13, 14

SPF

20

Alcohol, Aqua (Water), Bht, Butylene Glycol, Caprylyl Methicone, Centella Asiatica Extract, Dextrin Palmitate, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Ethylene Brassylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hexyl Laurate, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Hydrogenated Styrene/Isoprene Copolymer, Isododecane, Mica, Peg-30 Dipolyhydroxystearate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Punica Granatum Sterols, Ricinoleth-40, Sarcosine, Silica, Sodium Chloride, Sodium Dehydroacetate, Titanium Dioxide (Nano) (Titanium Dioxide), Trisiloxane, Undecylenic Acid, Xanthan Gum

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Long Lasting Camouflage Foundation (SPF 20)”

LART