RvB Lab – Lip Pencil

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Lip Pencil

Një laps buzësh kremoz me teksturë të butë dhe të rehatshme, i aftë për të përshkuar një vijë të saktë dhe të konturuar mirë.
Ju lejon të ripërcaktoni lehtësisht konturin e buzëve me një efekt absolutisht natyral.
Formula e qëndrueshme pasurohet me vajra bimorë dhe dyllë hidratues.

Këshilla:

 • Për një efekt natyral, përdorni furçën nr. 01

 

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Laps

Sasia

1.5g

Nuanca

21, 22, 23, 24, 25

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Lip Pencil”

LART