RvB Lab – Lip Gloss

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Lip Gloss

Një teksturë e butë me shkëlqim intensiv. Fiksohet në mënyrë të përkryer në buzë për një efekt të shkëlqyeshëm dhe të ndritshëm. Formula e shkëlqyesit është mbrojtëse dhe hidratuese falë vitaminës E dhe vajit të jojoba-s.

I disponueshëm në 5 nuanca.

Udhëzime mbi përdorimin

Për një pamje natyrale dhe me shkëlqim, aplikojeni direkt pas një buzëkuqi ose lapsi buzësh, për rezultate të qëndrueshme dhe profesionale. Rekomandohet për buzët e ndjeshme.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

6ml

Nuanca

10, 11, 12, 13, 14

Vitamin E & jojoba Oil
Natural Oil for Deep Hydration and Vitamin E is a powerful antioxidant.

No heavy metal (nickel, lead, chromium, mercury, arsenic, cadmium) has been included in products as an ingredient, in accordance with Annex II of the european regulation 1223/2009.
No product containing gluten or derivatives, as a preventive measure for those subjects affected by celiac disease or with gluten sensitivity.
The formulas of the polishes are “5 free” because they do not contain potentially harmful substances such as formaldehyde and/or resins, toluene, camphor and phthalates (DIBUTYL PHTHALATE or DBP).
Are not tested on animals, neither the final product nor its prototype, in accordance with the current european regulations.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Lip Gloss”

LART