- 20%

RvB Lab – Lip Brush 01

Original price was: 2,630 Lekë.Current price is: 2,104 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Lip Brush 01

Qime sintetike specifike për aplikimin e buzëkuqit dhe shkëlqyesit.

 • Formë konike për një aplikim perfekt edhe në zonat më të vështira, si në qoshet e gojës.
 • I përshtatshëm për përzierjen e lapsit të buzëve me buzëkuqin.
Firma

RVB Lab

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Lip Brush 01”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART