RvB Lab – Lifting Effect Foundation

Fondatinë me efekt lifting, redukton dukshëm rrudhat dhe papërsosmëritë e lëkurës.

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Lifting Effect Foundation

Një fondatinë me efekt zbutës, zvogëlon dukshëm defektet dhe linjat e mimikës duke e lënë lëkurën të lëmuar dhe të tërhequr menjëherë.

 • E pasuruar me përbërës zbutës të menjëhershëm si mioksinol, ekstrakt hibiskusi dhe dyll blete.
 • I jep fytyrës një ngjyrë uniformë.
 • Ideale për lëkurat normale dhe mikse.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël me prekje të lehta në ballë, faqe, hundë dhe mjekër.

Këshilla:

 • Për një mbulim shumë të lehtë, përdorni furçën nr.05.
 • Për një efekt natyral perfekt, përdorni një sfungjer latex.

 

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Pudër

Sasia

30ml

Nuanca

61, 62, 63, 64, 65

Myoxinol, hibiscus extract and beeswax

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Lifting Effect Foundation”

LART