- 20%

RvB Lab – Khol Kajal

Original price was: 2,100 Lekë.Current price is: 1,680 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Khol Kajal

Një teksturë e butë, komode dhe e lehtë për t’u aplikuar, për një shikim intensiv dhe të thellë.

Formulë e butë dhe zbutëse me vaj pambuku, qetësues dhe hidratues për lëkurën e ndjeshme dhe zonat delikate. Me përmbajtje të vitaminës C dhe E për vetitë e tyre antioksiduese. Pa paraben.

Kajal mund të aplikohet dhe të përzihet edhe me furçë për një sy me efekt të shpejtë smokey. Rezistent ndaj ujit dhe perfekt për t’u përdorur edhe në brendësi të syrit.

Vetitë:

 • Laps sysh i zi dhe i butë që rrotullohet
 • I lehtë për t’u aplikuar dhe përzier
 • I saktë dhe preciz në apikim
 • Nuk nevojitet mprehje
 • Efekt profesional natyral
 • I pasur me vaj pambuku për lehtësi në aplikim
 • I sigurt për t’u përdorur në sy të ndjeshëm

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për një efekt intensiv dhe me qendrim afatgjatë, aplikojeni Khol Kajal në vijën e brendshme të kapakut të syve/qerpikëve.
 • Për të krijuar një efekt smokey, aplikojeni produktin brenda dhe jashtë syrit, duke e përzier me furçë në qepallën e sipërme.
Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Laps

Sasia

0,3 g

Enriched with cotton oil for ease of application and Vitamins C and E for their antioxidant properties. Paraben-free.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Khol Kajal”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART