- 20%

RvB Lab – Illumination Lotion

2,632 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Illumination Lotion

Locioni kundër njollave ringjall shkëlqimin e lëkurës, duke i dhënë asaj freski dhe hidratim. Hyalu Smart Pga riaktivizon prodhimin e acidit të ri hialuronik, duke e bërë lëkurën më të lëmuar dhe më të hidratuar. Vitamina C njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës dhe shmang formimin e rrudhave dhe shenjave të tjera të plakjes.

I aplikuar në mëngjes, tonifikon dhe rigjallëron lëkurën, duke e lënë atë të lëmuar dhe rrezatuese. I përdorur në mbrëmje, ai kundërvepron efektet e dëmshme të radikaleve të lira dhe agresorëve të tjerë të jashtëm ndaj të cilëve lëkura ekspozohet gjatë ditës dhe stimulon rigjenerimin e lëkurës gjatë natës.

Ideale për të gjitha llojet e lëkurës, përveç lëkurës së ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë çdo mëngjes ose mbrëmje në lëkurë të pastër.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

AQUA (WATER), PROPANEDIOL, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, NIACINAMIDE, CREATINE, SODIUM HYALURONATE, ACETYL GLUCOSAMINE, SODIUM POLYGLUTAMATE, ERYTHRITOL, HYDROXYACETOP , PARFUM (FRAGRANCE), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM GLUCONATE, CITRIC ACID.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Illumination Lotion”

LART