RvB Lab – Illuminating Light Foundation

Fondatinë me efekt ndriçues

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Illuminating Light Foundation

 • Një kremi i lehtë, ideal për të ndriçuar fytyrën.
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
 • Make-up mbrojtës, rekomandohet për personat me stile jetese aktiv, pasi formula është e pasuruar me antioksidantë (Vit A dhe E) dhe mbrojtës të qelizave.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël me prekje të lehta në ballë, faqe, hundë dhe mjekër.

Këshilla:

 • Për një mbulim shumë të lehtë, përdorni furçën nr.05.
 • Për një efekt natyral perfekt, përdorni një sfungjer lateksi.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Sasia

30ml

Nuanca

31, 32, 33, 34

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Illuminating Light Foundation”

LART