RvB Lab – Hydra Booster Foundation

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Hydra Booster Foundation

Fondatinë multifunksionale 2 në 1, studiuar me formulën e gjeneratës së re “Clean” pa silikone, PEG, talk, parabene, parfum dhe alergjenë.
Krijon një rrjet të padukshëm tre-dimensional në lëkurë me veprim hidro-mbrojtës të menjëhershëm dhe të zgjatur:

 1. Hidratim Express (30 minuta): Falë efektit të ngjitjes sipërfaqësore, mban ujin që avullohet nga lëkura.
 2. Hidratim që zgjat (Deri në 5 ditë): Kompleksi hidratues depërton thellë në shtresat e lëkurës, duke rritur nivelin e lagështisë.

Tekstura e tij fluide lë një përfundim natyral rrezatues dhe mbulim perfekt duke krijuar një ton natyral në fytyrë.

Fondatinë super hidratuese dhe kundër plakjes, e përshtatshme për lëkurat e dehidratuar, me rrudha, të ndjeshme dhe hiper-reaktive.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për mbulim të lartë, aplikojeni produktin me një sfungjer ose blender.
 • Për mbulim mesatar, aplikoni produktin me furçën 05, nga qendra e fytyrës drejt skajeve.
 • Për një përfundim natyral aplikojeni produktin me majat e gishtave nga qendra e fytyrës drejt skajeve.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Nuanca

81, 82, 83, 84, 85, 86

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Hydra Booster Foundation”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART