RvB Lab – High Precision Brow Pencil

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – High Precision Brow Pencil

Maja ultra e hollë me një teksturë mesatare të butë mundëson definimin dhe mbushjen e vetullave me saktësi të lartë për një efekt natyral në më të dendur. Qëndron për një periudhë të gjatë kohore, në mënyrë të përsosur me një aplikim të thjeshtë e të vetëm.

Lapsi është i disponueshëm në 2 nuanca.

Udhëzime mbi përdorimin

Vizatoni butësisht vetullën me laps derisa të arrihet forma dhe ngjyra e dëshiruar. Përdorni më pas furçën, për një efekt natyral më të dendur.

Ideal dhe efikas në definimin e formës dhe ngjyrës së vetullës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e vetullave.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Laps

Sasia

100ml

Nuanca

31, 32

No heavy metal (nickel, lead, chromium, mercury, arsenic, cadmium) has been included in products as an ingredient, in accordance with Annex II of the european regulation 1223/2009.
No product containing gluten or derivatives, as a preventive measure for those subjects affected by celiac disease or with gluten sensitivity.
The formulas of the polishes are “5 free” because they do not contain potentially harmful substances such as formaldehyde and/or resins, toluene, camphor and phthalates (DIBUTYL PHTHALATE or DBP).
Are not tested on animals, neither the final product nor its prototype, in accordance with the current european regulations.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – High Precision Brow Pencil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART