- 20%

RvB Lab – High Definition Loose Powder

Original price was: 3,780 Lekë.Current price is: 3,024 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – High Definition Loose Powder

Një pudër e lehtë për të matifikuar, rregulluar dhe zgjatur efikasitetin e make-up.
Për një lëkurë prej mëndafshi dhe një përfundim natyral, falë steroleve të vajit të ullirit, vitaminës E dhe pigmenteve të mikronizuara.

Udhëzime mbi përdorimim

Aplikojeni ne fytyrë përpara make-up

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

22g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – High Definition Loose Powder”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART