Rvb Lab – HD Lifting Effect Concealer

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Rvb Lab – HD Lifting Effect Concealer

Korrektori i ri HD me efekt lifting rrit përsosmërinë, perfeksionin, uniformitetin, butësinë, shkëlqimin dhe tonin e fytyrës. Teksturë e butë dhe kremoze, shumë komode dhe elastike.
Ofron mbulim mesatar në të lartë, aplikohet në mënyrë të njëtrajtshme dhe përhapet në mënyrë të menjëhershme. Aplikuesi përmirëson shpërndarjen dhe nuancën e produktit në lëkurë. Fiksohet dhe qëndron në mënyrë të shkëlqyer në fytyrë.

I përshtatshëm për mosha mbi 20 vjeç për lëkura normale, mikse, të thata, të yndyrshme, të maturuara, me kapilarë.

Korrektori HD Lift Effect minimizon papërsosmëritë dhe qeskat e errëta poshtë syve, duke e lënë lëkurën tuaj të duket e relaksuar dhe e tonifikuar me një kontur të lëmuar të syve dhe një shtresë natyrale të ndritshme. Mund të përdoret gjithashtu si highlighter dhe si bazë për grimin e syve.

I pasur me kompleksin Perfect Lift që rrjedh nga gurët e çmuar ka edhe efekt kundër rrudhave duke zbutur linjat e imëta duke ofruar një efekt anti-rrudhë, hidratues dhe rinovues.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni direkt në fytyrë dhe përhapeni me majat e gishtave ose me furçën aplikuese.

Mund të përdoret gjatë shtatëzanisë, si edhe gjatë gjidhënies.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

20+

Sasia

3ml

Nuanca

11, 12, 13, 14

No Gluten

Safety Tested to contain no heavy metals.

No parabens or high risk preservatives

No Isolthiazolinones , Propylene Glycol, Formaldehyde, Mineral Oil

No animal extracts – Not tested on Animlas

Mineral based pigments

no Parabans, petrolates, mineral oils, gluten or propylene glycol

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rvb Lab – HD Lifting Effect Concealer”

LART