- 20%

RvB Lab – Foundation Brush 05

Original price was: 3,550 Lekë.Current price is: 2,840 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Foundation Brush 05

Qime sintetike për të aplikuar çdo bazë (lëng, krem ose xhel) në fytyrë, qafë dhe dekolte.

 • Aplikim uniform dhe pa vija.
 • Përzihet dhe barazohet bazamenti për një rezultat natyral.
 • Lejon një aplikim të dobishëm për të fshehur çdo njollë të lëkurës.
 • E përkryer edhe për aplikimin e primerit.
Firma

RVB Lab

Forma

Furçë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Foundation Brush 05”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART