- 20%

RvB Lab – Flat Eyeshadow Brush 03

2,872 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Flat Eyeshadow Brush 03

 • Furçë sintetike për aplikimin e tonit të syve.
 • Krijon një make-up natyral dhe të sofistikuar.

 

Firma

RVB Lab

Forma

Furçë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Flat Eyeshadow Brush 03”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART