- 20%

RvB Lab – False Eyelashes Mascara

Original price was: 2,490 Lekë.Current price is: 1,992 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – False Eyelashes Mascara

Zgjat, kthen dhe dendëson qerpikët me një aplikim, duke i dhënë definicion maksimal. False Eyelashes Mascara u jep qerpikëve një ngjyrë intensive duke krijuar një efekt qerpikësh fals. I pasur me përbërës volumizues, kjo mascara i bën qerpikët më të trashë dhe më elastikë, duke i zgjatur dhe rritur volumin e tyre.

Një formulë profesionale për të forcuar qerpikët, e pasur me Ceramide 2 për të ndihmuar në forcimin e qerpikëve dhe parandalimin e thyerjes. E përkryer edhe për sytë më të ndjeshëm.

Vetitë:

 • Zgjat dhe dendëson
 • Ofron volum të jashtëzakonshëm
 • Efekt kthyes i qerpikëve
 • Efekti i “qerpikëve të rremë”
 • Ngjyrë e zezë intensive
 • Forcon dhe mbron qerpikët
 • Pa parabene

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një deri në tre shtresa në varësi të efektit të dëshiruar.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Sasia

8 ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – False Eyelashes Mascara”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART