RvB Lab – Eyebrow Pencil

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Eyebrow Pencil

Laps ideal për të mbushur boshllëqet e vetullave të holla dhe të konturuara në mënyrë te çrregullt. Tekstura e tij është rezistente ndaj të nxehtit dhe djersitjes.

 • Krijon formë të përsosur të vetullave
 • Mbush boshllëqet midis qimeve të vetullave.

Udhëzime mbi përdoirmin

 • Për një efekt intensiv dhe grafik, vizatoni vija të holla.
 • Për një efekt të plotë dhe natyral, përdoreni lapsin duke e shoqëruar përhapjen e tij me furçën e bashkangjitur.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Forma

Laps

Sasia

0.8g

Nuanca

01, 02

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Eyebrow Pencil”

LART