RvB Lab – Eyebrow Cream Liner

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Eyebrow Cream Liner

Kremi i vetullave RvB Lab thekson, mbush, konturon, definon formën dhe modelon me saktësi.

Me një teksturë të butë krem-xhel, fiksohet në mënyrë perfekte. Kjo teksturë ju lejon të krijoni vetulla aq intensive ose natyrale sa të dëshironi.

Aplikohet dhe thahet shpejt, pa lënë njolla. Qendron për një kohë të gjatë, pa u zbehur. Rezistent ndaj ujit.

I disponueshëm në 3 nuanca.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

4ml

Nuanca

21, 22, 23

No heavy metal (nickel, lead, chromium, mercury, arsenic, cadmium) has been included in the products as an ingredient, in accordance with Annex II of European regulation 1223/2009.
No product contains gluten or derivatives, as a preventive measure for those with celiac disease or those with gluten sensitivity.
The enamel formulas are ” 5 free ” since they do not contain potentially harmful substances such as formaldehyde and / or its resins, toluene, camphor or phthalates (DIBUTYL PHTHALATE or DBP).
Neither the final product nor its prototypes are tested on animals, in accordance with current European regulations.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Eyebrow Cream Liner”

LART