RvB Lab – Eye Pencil

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Eye Pencil

Laps sysh, i lehtë për t’u aplikuar dhe për t’u përzier, duke e bërë atë perfekt për të konturuar dhe nxjerrë në pah syrin. Ideal për tu aplikuar edhe për brendësi të syrit. Formula është e pasuruar me vajra vegjetale kundër tharjes dhe dyllë.

Udhëzime mbi përdorimin

Për një efekt natyral, aplikoni lapsin e syve duke e përhapur me furçën nr.02.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Laps

Nuanca

11, 12, 13, 14, 15

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Eye Pencil”

LART