- 20%

RvB Lab – Eye Pencil Water Resistant

1,592 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Etiketa: Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Eye Pencil Water Resistant

Laps inovativ për sytë, profesional, komod dhe i lehtë për t’u përdorur. Tekstura është kremoze dhe e lehtë për t’u aplikuar, për një rezultat të menjëhershëm. Me qëndrueshmëri të gjatë, nuk përhapet, nuk krijon njolla dhe është rezistent ndaj ujit.

Thekson pamjen me një përkëdhelje të lehtë dhe një prekje të sofistikuar mat. Ngjyrë intensive dhe e njëtrajtshme e papërshkueshme nga uji.

Udhëzime mbi përdorimin

I përshtatshëm për të vizatuar lehtësisht vijën në qepallën e sipërme të syrit dhe në skajin e poshtëm nëse dëshironi të keni një rezultat më intensiv.

Mos e aplikoni brenda syrit. Rezistent ndaj ujit.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Laps

Sasia

1,2 g

Trimethylsiloxysilicate, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, SYNTHETIC WAX, ISODODECANE, polybutene, MICA, ETHYLENE / PROPYLENE COPOLYMER, SILICA silylate, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, Copernicia cerifera WAX (Copernicia Cerifera (CARNAUBA) WAX), ALUMINA synthet \ C JAPAN WAX, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77007 (ULTRAMARINES), C \ 75470 (CARMINE)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Eye Pencil Water Resistant”

LART