- 20%

RvB Lab – Eye Pencil Brush

2,352 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Eye Pencil Brush

Furçë me fije sintetike për të aplikuar dhe përhapur grimin dhe tonin e syve. Gjatësia dhe forma e rrumbullakosur e fijeve e bëjnë këtë furçë aksesorin ideal për ata që duan një përzierje të përsosur, precize dhe profesionale të grimit të syve.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni këtë furçë për të aplikuar tonin e syve në kapakun e syrit duke e përhapur lehtësisht. Ideal për t’i dhënë ngjyra dhe gjallëri grimit të syve.

Firma

RVB Lab

Forma

Furçë

Sasia

1 copë

Natural sable fibres

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Eye Pencil Brush”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART