- 20%

RvB Lab – Extra Volume Mascara

1,992 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Extra Volume Mascara

Mascara me ngjyrë të zezë jashtëzakonisht intensive. Kthen, dendëson dhe u jep volum shtesë qerpikëve, për sy sensualë dhe me një shikim të thellë.

Formulë e pasur me një veprim intensiv voluminues, nuk zbehet dhe nuk lë shenja.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për një efekt me volum intensiv, aplikojeni produktin nga rrënja mbi të gjithë qerpikët me lëvizje anësore.
 • Për një efekt me volum natyral, krihni qerpikët me lëvizje të gjata dhe lineare.
0/5 (0 Reviews)
Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Sasia

14ml

Enriched with vegetable arabic gum for an intense volumizing action.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Extra Volume Mascara”

LART