- 20%

RvB Lab – Extra Volume Mascara

Original price was: 2,490 Lekë.Current price is: 1,992 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Extra Volume Mascara

Mascara me ngjyrë të zezë jashtëzakonisht intensive. Kthen, dendëson dhe u jep volum shtesë qerpikëve, për sy sensualë dhe me një shikim të thellë.

Formulë e pasur me një veprim intensiv voluminues, nuk zbehet dhe nuk lë shenja.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për një efekt me volum intensiv, aplikojeni produktin nga rrënja mbi të gjithë qerpikët me lëvizje anësore.
 • Për një efekt me volum natyral, krihni qerpikët me lëvizje të gjata dhe lineare.
Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Sasia

14ml

Enriched with vegetable arabic gum for an intense volumizing action.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Extra Volume Mascara”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART