RvB Lab – Ever & Ever Matt Long Lasting Liquid Lipstick

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Ever & Ever Matt Long Lasting Liquid Lipstick

Buzëkuq me një efekt mat dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Buzë velvet, plot ngjyra të gjalla, për një përsosmëri afatgjatë.

Tekstura

Një teksturë e lehtë dhe likuide, ajo përhapet butësisht mbi buzë, duke i mbuluar ato me një shtresë të hollë, të lehtë.
Ndjesi unike e “buzëve të zhveshura” dhe jashtëzakonisht natyrale!
Aplikohet butësisht, dhe me saktësi në të njëjtën kohë.

Efekti

Buzë mat me efekt velvet. Ngjyrë e njëtrajtshme që në aplikimin e parë, edhe për ngjyrat më të errëta. Pasi të thahet, ngjyra fiksohet në buzë për një kohë të gjatë, pa shkaktuar tharje apo njollosje.

Formula

Nuk përmban: Parafinë, Vajra mineral, Talk. Produkt vegan

Me një kohëzgjatje 12h deri në 19h.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni buzëkuqin në buzë, përhapet lehtë dhe qendron gjatë.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

6.5 ml

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05, 06

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Ever & Ever Matt Long Lasting Liquid Lipstick”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART