RvB Lab – Ever & Ever Matt Long Lasting Liquid Lipstick

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Ever & Ever Matt Long Lasting Liquid Lipstick

Buzëkuq me një efekt mat dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Buzë velvet, plot ngjyra të gjalla, për një përsosmëri afatgjatë.

Tekstura

Një teksturë e lehtë dhe likuide, ajo përhapet butësisht mbi buzë, duke i mbuluar ato me një shtresë të hollë, të lehtë.
Ndjesi unike e “buzëve të zhveshura” dhe jashtëzakonisht natyrale!
Aplikohet butësisht, dhe me saktësi në të njëjtën kohë.

Efekti

Buzë mat me efekt velvet. Ngjyrë e njëtrajtshme që në aplikimin e parë, edhe për ngjyrat më të errëta. Pasi të thahet, ngjyra fiksohet në buzë për një kohë të gjatë, pa shkaktuar tharje apo njollosje.

Formula

Nuk përmban: Parafinë, Vajra mineral, Talk. Produkt vegan

Me një kohëzgjatje 12h deri në 19h.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni buzëkuqin në buzë, përhapet lehtë dhe qendron gjatë.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

6.5 ml

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05, 06

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Ever & Ever Matt Long Lasting Liquid Lipstick”

LART