RvB Lab – Essential Eyeshadow

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Essential Eyeshadow

 • Eyeshadow me një strukturë të mëndafshtë, ngjyra plot gjallëri me përhapje të menjëhershme që ne aplikimin e parë.
 • Nuancat mund të aplikohen të lagura për pamje intensive, ose të thata për një pamje më të butë.
 • Formula është e pasuruar me vitaminë E dhe sterole të vajit të ullirit për efekte mbrojtëse dhe kundër plakjes.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për të krijuar një make-up natyral, përdorni furçën 04.
 • Për të krijuar një make-up intensiv, përdorni furçën 03.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Nuanaca

01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Essential Eyeshadow”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART