- 20%

RvB Lab – Double Pencil-Sharpener

Original price was: 1,190 Lekë.Current price is: 952 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Double Pencil-Sharpener

Mprehëse lapsash grimi duo profesionale me hapësirë ​​për grumbullimin e mbetjeve.

Aksesor ideal për mprehjen e të gjitha llojeve të lapsave kozmetikë: sy, buzë dhe vetulla.

Firma

RVB Lab

Sasia

1 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Double Pencil-Sharpener”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART