- 20%

RvB Lab – Don’t Cry Mascara

Original price was: 2,750 Lekë.Current price is: 2,200 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Don’t Cry Mascara

 • Kombinimi perfekt midis performancës së lartë dhe shëndetit të syve.
 • Ideal për sytë e ndjeshëm dhe personat që mbajnë lente kontakti.
 • Volumizon, intensifikon, zgjat, harkon dhe i ndan qerpikët.
 • Rimel i cili zgjat në kohë “Long lasting”, dhe është rezistent ndaj ujit.
 • Nuk lë njolla, shtresa dhe mbetje të ngjyrës së zezë.
 • Mund të hiqet lehtë me ujë të ngrohtë ose pastrues të tjere make-upi.

Udhëzime mbi përdorimin

Për një rezultat më intensiv, aplikoni produktin nga baza në majë dhe aplikoni sërish furçën duke e tamponuar atë.
Firma

RVB Lab

Sasia

11ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Don’t Cry Mascara”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART