Rvb Lab – Cream Compact Foundation

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Etiketa: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Rvb Lab – Cream Compact Foundation

 • Një pudër kompakte dhe kremoze me mbulim mesatar-të lartë.
 • Veprim kundër plakjes falë vitaminave A dhe E, acidit hialuronik, peptidit të kolagjenit dhe pigmenteve të mikronizuara.
 • Nuanca rregullohet vetë në përputhje me tonin e lëkurës, për një përfundim perfekt.
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato më të thata.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me sfungjer ose furcë duke goditur lehtësisht. Aplikojeni në zonat e nevojshme për korigjim. Unifikoni të gjithë fytyrën pa harruar qafën.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Sasia

8ml

Nuanca

41, 42, 43

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rvb Lab – Cream Compact Foundation”

LART