Rvb Lab – Cover Stick

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Rvb Lab – Cover Stick

Me një teksturë të butë, të rehatshme dhe jo të yndyrshme, korrektori RvB Lab fsheh papërsosmëritë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato më të thatat.

Mund të përdoret si korrektor, por edhe si stick për konturim. Nuancat përshtaten në mënyrë të përsosur me ngjyrat e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Për një rezultat profesional, ju sugjerojmë ta aplikoni produktin me furçë. Për përdorim të lehtë dhe më të shpejtë, përhapeni produktin me majën e gishtit të unazës.

I disponueshëm në 3 nuanca.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

3.5ml

Nuanca

01, 02, 03

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rvb Lab – Cover Stick”

LART