- 20%

RvB Lab – Calming Serum

3,832 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Calming Serum

Serum qetësues me koncentrat forcues kundër skuqjes për lëkurën e ndjeshme, kuperoze, me rosacea, të prirur ndaj irritimit të shkaktuar nga terapitë farmakologjike dhe antibiotike, stili i jetesës jo i shëndetshëm, dieta e pabalancuar, ekspozimi ndaj irrituesve, diellit dhe erës. Përmban astaksantinë , kompleks anti-rouge (kundër skuqjes) dhe Omega-3.

Riparon lëkurën dhe ndihmon në zbutjen e skuqjes së përkohshme dhe të vazhdueshme. Sistemi revibiome rikthen ekuilibrin e baktereve të mira të pranishme në mënyrë natyrale në sipërfaqen e lëkurës, qetëson dhe forcon lëkurën, lufton irritimin dhe dehidratimin, për një lëkurë me pamje më të re, duke minimizuar skuqjet. Teksturë e mëndafshtë, mbrojtëse. Pa aromë dhe alergjen.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurën e pastër në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Propanediol, Squalane, Potassium Cetyl Phosphate, Erythritol, Cetyl Alcohol, Acetyl Glucosamine, Sodium Polyglutamate, Sodium Hyaluronate, Glycyrrhetinic Acid, Lactobacillus, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Orobanche Rapum Extract, Polymnia Sonchifolia Root Juice, Rosmarinyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Caffeyl Glucoside, Maltodextrin, Tocopheryl Acetate, Ethyl Linolenate, Ethyl Linoleate, Ethyl Oleate, Arachidyl Propionate, Glycerin, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Sodium Gluconate, Lecithin, Octyldodecanol, Haematococcus Pluvialis Extract, Parfum (Fragrance), Tocopherol, Acetyl Heptapeptide-4, Ascorbyl Palmitate, 1,2-Hexanediol, Retinyl Palmitate, Citric Acid, Tropolone.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Calming Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART