- 20%

RvB Lab – Blush Brush

3,312 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Blush Brush

Furçë me fije sintetike për të konturuar mollëzat e faqeve. Prerja e zhdrejtë e fijeve dhe madhësia e saj mesatare e bëjnë atë veçanërisht të përshtatshme për definuar mollëzat me lehtësi.

Fijet natyrale ofrojnë një ndjesi të butë dhe përkëdhelëse në lëkurë, duke e bërë aplikimin e pluhurave të pudrave të këndshëm.

Me përbërje të fibrave sintetike Dermocura, furça pastrohet dhe dezinfektohet lehtë.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet përdorimi i furçës Blush Brush duke filluar nga vija e flokëve në lartësinë e veshëve dhe më pas duke lëvizur poshtë diagonalisht deri në skajet e gojës.

Firma

RVB Lab

Forma

Furçë

Sasia

1 copë

Synthetic bristles

No heavy metal (nickel, lead, chromium, mercury, arsenic, cadmium) has been included in products as an ingredient, in accordance with Annex II of the european regulation 1223/2009.
No product containing gluten or derivatives, as a preventive measure for those subjects affected by celiac disease or with gluten sensitivity.
The formulas of the polishes are “5 free” because they do not contain potentially harmful substances such as formaldehyde and/or resins, toluene, camphor and phthalates (DIBUTYL PHTHALATE or DBP).
Are not tested on animals, neither the final product nor its prototype, in accordance with the current european regulations.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Blush Brush”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART