- 20%

RvB Lab – Biphasic Make-up Remover

1,968 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Biphasic Make-up Remover

Një heqje e efektshme dhe e butë e grimit, e pasur me përbërës aktivë, për të përshpejtuar heqjen e tij duke e lënë lëkurën të ndihet e freskët dhe e pastër.

 • Ideale edhe për sytë dhe lëkurat më të ndjeshme.
 • Heq të gjithë grimin lehtësisht dhe efektivisht, duke përfshirë edhe substancat  rezistente ndaj ujit dhe pigmentet e me përbërje të lartë vajore.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë, lagni një tampon pambuku dhe aplikojeni në fytyrë.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

125ml

Active Ingredients: With Calendula, Melilot and Mango extract for moisturizing, soothing and purifying effect.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Biphasic Make-up Remover”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART