- 20%

RvB Lab – Aqua Bomb Mascara

Original price was: 2,650 Lekë.Current price is: 2,120 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Aqua Bomb Mascara

Rimel i papërshkueshëm nga uji, i krijuar posaçërisht për t’i rezistuar ujit dhe në të njëjtën kohë për të dhënë volum dhe gjatësi shtesë qerpikëve.

 • Kohëzgjatja: deri në 24 orë
 • Aplikatori: Furçë Fibrash në formë ‘orë rëre’, për të siguruar një aplikim të barabartë të produktit, vëllim të madh dhe gjatësi tek qerpikët.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për një rezultat intensiv, aplikoni produktin nga rrënjët në skaje me një lëvizje të valëzuar.
 • Për një rezultat natyral, aplikojeni me lëvizje lineare.
Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Aqua Bomb Mascara”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART