- 20%

RvB Lab – Anti-Spot Concentrate

5,280 Lekë

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Anti-Spot Concentrate

Koncentrati kundër njollave RvB ndriçon lëkurën, zvogëlon pigmentimin e saj, duke e lënë atë të lëmuar dhe me ngjyrë të njëtrajtshme. Formula është gjithashtu e shkëlqyer për zbehjen e linjave më të thella. Ideale për lëkurat e yndyrshme, të kombinuara dhe me akne.
Produkti përmban vitaminë C 10%, 5% niacinamide dhe acid hialuronik i cili stimulon sintezën e kolagjenit të lëkurës, mbron nga mjedisi dhe efektet e plakjes.

Koncentrati ka funksion ndriçues – zbutës – antioksidant. Trajtim intensiv kundër rrudhave dhe njollave, i projektuar posaçërisht për rrudhat, relaksimin e lëkurës, njollat me origjinë të ndryshme ​​dhe strukturën e pabarabartë të lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë çdo ditë në lëkurë të pastër.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

AQUA (WATER), SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PROPANEDIOL, NIACINAMIDE, ACETYL GLUCOSAMINE, CITRIC ACID, SODIUM HYALURONATE, SODIUM POLYGLUTAMATE, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2-HEXANED

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Anti-Spot Concentrate”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART