- 20%

RvB Lab – Anti-Imperfection Serum

3,832 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Anti-Imperfection Serum

Serumi Anti-Imperfection i RvB Lab është një trajtim intensiv balancues e rimbushës për lëkurën e papastër me pore të zgjeruara dhe shenja. Përqendrimi i lartë i vitaminës PP 3% forcon lëkurën, redukton formimin e pikave të zeza, shenjave të akneve dhe puçrrave; përmes kompleksit anti-rouge (kundër skuqjes) parandalon formimin e komedoneve dhe qetëson skuqjen dhe acarimin e shkaktuar nga aknet. Një produkt ndihmës kozmetik ideal për lëkurën kuperoze, me rosacea ose të prirur ndaj akneve, si dhe për acarim të lëkurës të shkaktuar nga terapitë farmakologjike dhe regjimeve antibiotike. Kompleksi Hyalu Smart Pga maksimizon efektin e acidit hialuronik dhe mbron lëkurën prej dëmtimit.

Veprimi sinergjik i sistemit seboclear dhe revibiome rikthen ekuilibrin e baktereve të mira të pranishme në sipërfaqen e lëkurës dhe parandalon përhapjen e akneve.

Teksturë jo e yndyrshme, e cila përthithet shpejt. Pa aroma.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 2 pika serum në lëkurën e pastër të fytyrës dhe qafës në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua (Water), Propanediol, Niacinamide, Betaine, Acetyl Glucosamine, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyglutamate, Maclura Cochinchinensis Leaf Prenylflavonoids Alpha-Glucan Oligosaccharide, Lactobacillus, Orobanche Rapum Extract, Polymnia Sonchifolia Root Juice, Rosmarinyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Caffeyl Glucoside, Xanthan Gum, Glycerin, Caprylyl Glycol, Acetyl Heptapeptide-4, 1,2-Hexanediol, Sodium Gluconate, Maltodextrin, Tropolone.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Anti-Imperfection Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART