- 20%

RvB Lab – Anti-Age Concetrate

5,280 Lekë

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Anti-Age Concetrate

Koncentrati Anti-Age është një trajtim intensiv efektiv kundër rrudhave që mbron lëkurën nga radikalet e lira, stresi oksidativ, rrezet UV, duke parandaluar dhe korrigjuar shenjat e plakjes. Koncentrati antioksidant është i përshtatshëm për përdorim në lëkurën e lodhur dhe të stresuar (e cila duhet të oksigjenohet) për ta freskuar dhe rinovuar, duke e bërë atë rrezatuese. Kjo formulë është gjithashtu e përshtatshme për lëkurën me skuqje dhe të prirur për rosacea.

Produkti përmban vitaminë C dhe acid hialuronik i cili stimulon sintezën e kolagjenit të lëkurës, mbron nga efektet e plakjes dhe e bën lëkurën më të shndritshme, më të butë dhe më të shëndetshme. Ideale për të gjitha llojet e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë çdo ditë në lëkurë të pastër.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua (Water), Sodium Ascorbyl Phosphate, Propanediol, Acetyl Glucosamine, Citric Acid, Creatine, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyglutamate, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Sodium Gluconate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Anti-Age Concetrate”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART