- 20%

Rvb Lab – 3 in 1 Micellar Lotion

Original price was: 2,990 Lekë.Current price is: 2,392 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Rvb Lab – 3 In 1 Micellar Lotion

Locioni micelar 3 në 1 largon dhe pastron grimin dhe papastërtitë. Ideal për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për lëkurën më të ndjeshme.

Me një përbërje inovative sinergjike dyfazore: faza parësore pastron dhe largon mbetjet e papastërtive të ajrit, duke e lënë lëkurën të freskët dhe të pastër. Faza tjetër, së cilës i janë shtuar acidet yndyrore omega-3, heq shpejt mbetjet nga grimi, duke e lënë lëkurën të butë dhe të hidratuar.

Uji micelar eleminon butësisht, por në mënyrë efektive të gjitha llojet e papastërtive dhe grimit, madje edhe atij afatgjatë, duke e lënë lëkurën të butë dhe të hidratuar, në një hap të vetëm.

 • Nuk djeg sytë: formulë delikate që respekton fiziologjinë periokulare të lëkurës (pH, kripësia lacrimal).
 • Aplikohet edhe pa shpëlarje: nuk lë mbetje të yndyrshme në sipërfaqen e lëkurës.
 • Ka edhe funksion hidratues: i pasur me vaj acai, passiflora dhe acid hialuronik, duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni shishen përpara përdorimit. Hidhni përmbajtjen e produktit në një tampon pambuku dhe shpërndajeni butësisht në fytyrë, sy dhe buzë. Mos e shpëlani.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

400ml

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Euterpe Oleracea Fruit Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Tropaeolum Mail Oil (Oryza Sativa (Rice) Bran Oil), Lecithin, Mannitol, Sodium Chloride, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Sodium Lactate, Sodium Pca, Disodium 4), Ci 19140 (Yellow 5).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rvb Lab – 3 in 1 Micellar Lotion”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART