Roydermal – Hyalfate Mousse

2,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Shkumë dermatologjike me bazë Acidin Hialuronik, Argjend Koloidal dhe Sukralfatin që, falë principeve aktive, ka një veprim antiseptik dhe riparues të lëkurës, duke favorizuar procesin normal të riepitelizimit të lëkurës.  Kjo është veçanërisht e dobishme pas trajtimeve dermatologjike, si krioterapia, diatermia dhe terapia me laser.

Hyalfate formon një film mbrojtës te djegiet, plagët dekupituese, deskuamimet dhe skuqjet nga pelenat.

Udhëzime mbi përdorimin

Lani duart mirë përpara se të përdorni. Pastroni lëkurën përpara se të aplikoni produktin. Përhapni një sasi të Hyalfate në mënyrë të barabartë në pjesën e prekur. Nëse është e nevojshme, përsërisni aplikacionin disa herë në ditë. Produkti mund të përdoret për periudha të gjata kohore.

Firma

Roydermal

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

150ml

Aqua (Water), Isobutane, Cyclopentasiloxane, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Polyglyceryl-3 Rice Branate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Helian Sunflower) Seed Oil, Magnesium Sulfate, Panthenol, Imidazolidinyl Urea, Laureth-9, Potassium Sorbate, Aluminum Sucrose Octasulfate, Sodium Hyaluronate, Stearyl Glycyrrhetinate, Calendula Officinalis (Marigold) Flower Extract, DMDM ​​Hydantoin, Caprylic / Capric Trigly Tetrasodium EDTA, BHA, BHT, Tocopheryl Acetate, Colloidal Silver.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Roydermal – Hyalfate Mousse”

LART