Roydermal – Hyalfate Cream

1,950 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Hyalfate është një krem ​​i bazuar në Acidin Hialuronik, Argjendin koloidal dhe Sukralfate i cili, falë përbërësve aktivë të tij, kryen një veprim antiseptik dhe riparues në lëkurë, duke promovuar procesin normale të riepitelizimit të lëkurës. Kjo është veçanërisht e dobishme pas trajtimeve dermatologjike, të tilla si krioterapia, diatermo-koagulimi dhe terapia lazer. Hyalfate formon një film mbrojtës te djegiet, plagët dekupituese, deskuamimet dhe skuqjet nga pelenat.

Lani duart mirë përpara se ta përdorni. Pastroni lëkurën përpara se të aplikoni produktin. Përhapni një sasi të Hyalfate në mënyrë të barabartë në pjesën e prekur. Nëse është e nevojshme, përsërisni aplikimin disa herë në ditë. Produkti mund të përdoret për periudha të gjata kohore.

Kujdes

Përdorimi i jashtëm. Hyalfate zakonisht tolerohet mirë. Është e mundur që të ndjeheni një djegie të lehtë pas aplikimit. Shmangni kontaktin me sytë dhe mukozën. Nëse produkti bie në kontakt me sytë, pije me ujë të ftohtë. Mbajeni larg mundësive të fëmijëve. Pas përdorimit, mbyllni me kujdes kapakun. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë larg nga drita në një temperaturë midis 5 ° C dhe 30 ° C.

Firma

Roydermal

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Roydermal – Hyalfate Cream”

LART