Roydermal – Benzo 3 Emulgel

2,080 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Benzo 3 është një emulxhel me bazë benzoilperoksidin 3% dhe Nikotinamidin 6%, e formuluar posaçërisht për lëkurën e prirur ndaj akneve , që mund të shoqërohen edhe me proçese inflamatore deri në krijim të elementëve si pustula dhe papula. Emulsion jo-yndyror që lejon gjithashtu aplikimin e make-up. Jo komedogjen. Hipoalergjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël të produktit drejtpërdrejt në puçrat dhe pikat e zeza, një herë në ditë, mundësisht në darke, pasi të keni pastruar plotësisht zonat e prekura. Mundësoni depërtimin me një masazh të lehtë.

Firma

Roydermal

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua [Water], Potassium Azeloyl Diglycinate, Cyclopentasiloxane, Niacinamide, Benzoyl Peroxide, Ethoxydiglycol, Glycerin, Sodium Chloride, Propylene Glycol, PEG / PPG-20/15 Dimethicone, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Dimethiconol, Panthenol, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Imidazolidinyl Urea, Helichrysum Italicum (everlasting) Extract, Melilotus Officinalis (Sweet Clover) Extract, Allantoin, DMDM ​​Hydantoin, Caprylic / Capric Triglyceride, Calendula Officinalis Flower (Marigold) Extract, BHA, BHT, Chitosan PCA, Tocopher Acetate, Hydroxyethylcellulose.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Roydermal – Benzo 3 Emulgel”

LART