Roydermal – AcneBio Mousse

2,080 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Shkumë aktive me veti antibakteriale dhe pastruese të lëkurës, e formuluar për lëkurën e yndyrshme me tendencë për akne dhe e predispozuar për formimin e puçrrave dhe kokave të zeza. Falë përbërësve të tij, nikotinamidit (vitamina B 3), acidit salicilik, argjendit koloidal dhe acidit azelaik, ai kryen një funksion efektiv të formimit të filmit si një pengesë për të parandaluar agresionin e agjentëve të jashtëm dhe përhapjen e baktereve.

Përbërësit aktivë

 • Nikotinamid 4%
 • Acid Salicilik 3%
 • Argjend Koloidal 0,5%
 • Acid Azelaik 10%

Udhëzimet mbi përdorim

Aplikoni një sasi të vogël të shkumes direkt në pjesët e prekura. Masazhoni butësisht derisa të perthithet plotësisht. Rekomandohet të bëni një ose dy aplikime në ditë.

Firma

Roydermal

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

150ml

Aqua, PEG-40 hydrogenated castor oil, Butane, Disodium laureth sulfosuccinate, Ethoxydiglycol, Niacinamide, Isobutane, Propane, Triethanolamine, Glycerin, Salicylic acid, Aloe barbadensis leaf juice, Azelaic acid, Laureth-9, Panthenol, Simmondsia chinensis seed , Helianthus annuus seed oil, Imidazolidinyl urea, Propylene glycol, Cyclopentasiloxane, Potassium sorbate, Caprylic / capric triglyceride, DMDM ​​hydantoin, Ginkgo biloba leaf extract, Glycyrrhetinic acid, Sodium hyaluronate, Tetrasodium EDTA, Calendula officinal flower , Colloidal silver.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Roydermal – AcneBio Mousse”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART